SUPER DRAGON 3000
DELAY SPREY FORMEN
1 Kutu 59.00 TL
6 TL. Kargo Ücreti
2 Kutu 89.00 TL
Kargo Ücretsiz
3 Kutu 118.00 TL
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması

SUPER DRAGON 3000

DELAY SPREY FORMEN

Dragon Geciktirici Sprey 45-80 Dakika Arası Etki eder ereksiyona yardımcı olur Daha Geç Boşalmanızı Sağlayan ithal ereksiyon spreyi. Dragon sprey Nedir?
Dragon sprey; 100 yıl önce 1893 te Hamburg Almanya ‘da kurulan Walter Ritter Firması tarafından üretilmektedir.

Dragon sprey bir cinsel üründür. Erkekler için üretilmiştir. Etkileri; penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı geciktirir. Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir. genelde sex film yıldızları tarafından kullanılmaktadır. Filmlerde gördüğümüz uzun süreli sevişme sahneleri süper Dragon sprey sayesinde olmaktadır.

Dragon sprey in Yan Etkileri Var mı?
Dragon sprey in günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ancak biz yine de uyarmakta fayda görüyoruz: uzun süreli ereksiyonlar sağlarken vücudun ani su ve mineral kayıplarına karşın vitaminle desteklenmesi vücut açısından daha sağlıklıdır. Ayrıca içeriğindeki E vitamini ile teni beslemekte ve onarmaktadır. Böylece hem sizde hem de partnerinizde oluşacak olan tahriş en az seviyeye inmektedir.

Kalite Kontrol
Üretim Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretim yapılmaktadır. Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP (good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.

Çoğu Erkeğin problemi olan erken boşalma kişide kendine güvensizlik partnerinde de hayal kırıklığı yaratır. Sizin için Seçtiğimiz ürünümüz sayesinde Cinsel yaşamınıza en etkili şekilde yeniden kavuşabileceksiniz

Dragon sprey Geciktirici spray pek çok kullanıcının defalarca sipariş ettiği ve memnun kaldığı piyasadaki en İyi ve uygun fiyatlı geciktirici spreylerden biri olarak herkez tarafından bilinir..

Erken Bosalma Nedir?
Erken bosalma birçok erkegin ortak sorunudur. Bilimsel arastirmalar erkeklerin %70 nin erken bosalma problemi yasadigini göstermektedir. Erken bosalma erkekte suçluluk, utanç, hayal kirikligi ve cinsel tatminde azalma gibi sorunlara yol açar.

Erken bosalma, her yasta olmakla beraber daha çok genç erkeklerde görülür. Bu durum bazen ilk iliskiden itibaren ortaya çikabilecegi gibi daha sonradan da olusabilir. Düzensiz cinsel iliski, gerginlik, partneri tatmin edememe endisesi gibi durumlarda da ortaya çikabilir Birçok erkek zaman zaman erken bosalma problemi yasamaktadir. Kalici erken bosalmanin ise hem erkegin hem partnerinin seksüel fonksiyonlari üzerine zararli etkileri vardir

Çoğu erkek soluk soluğa bir telaşla cinsel zevkin peşinden koşarken boşalmanın kontrol edilmesi, durdurulması veya sabitlenmesini başaramaz. Bedenini partneriyle uyum içinde hareket ettiremeyen erkekte şimdiye yoğunlaşmak, o anı duyumsamak olanaksızlaşır ve cinsel birleşmenin ansızın son bulacağı kaygısı oluşur. Bu nedenle her cinsel sorun gibi erken boşalmada bu kaygıdan ya da bir rahatsızlıktan kaynaklanır.

Geciktirici spreyler haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir; aksi taktirde peniste kızarıklık yapar. geciktirici haplar ve geciktirici kremler den daha fazla tercih edilir süper Dragon sprey erkeklerin kullanımı içindir

Yorumlar
Siz de yorum yapabilirsiniz... Yorum :
Adı Soyadı :
E-Posta :
Şehir :

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
Müşteri Gizliliği | İade Koşulları | Satış Şartları | Sıkça Sorulan Sorular
Adınız Soyadınız :
Telefonunuz :